ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Травень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИН
Дистанційне навчання


Категорiя: Е-навчання       Дата: 20-07-2017, 16:10      

06-07 травня 2021 року відбудеться навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Розвиток професійної мовної компетентності" (дистанційна форма навчання в синхронному режимі). 

Категорія слухачів, яка буде приймати участь в дистанційному навчанні: посадові особи місцевого самоврядування області.

РОЗКЛАД занять
СПИСОК слухачів
Початок навчання о 08.15.

 

11-12 травня 2021 року відбудеться навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Інформування громадськості про державну політику у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України" (дистанційна форма навчання в синхронному режимі). 

Категорія слухачів, яка буде приймати участь в дистанційному навчанні: державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, відповідальні за питання інформаційної діяльності, консультацій з громадськістю в місцевих державних адміністраціях, виконавчих органів місцевих рад.

РОЗКЛАД занять
СПИСОК слухачів 
Початок навчання о 13.00.


з 11 до 26 травня 2021 року відбудеться навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації "Підвищення кваліфікації державних службовців" (дистанційна форма навчання в синхронному режимі). 

Категорія слухачів, яка буде приймати участь в дистанційному навчанні: державні службовці місцевих державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію 3 роки (3-тя та 4-та групи).

РОЗКЛАД занять
СПИСОК слухачів
Початок навчання о 08.20.


12 травня 2021 року відбудеться навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Соціальний захист осіб з інвалідністю та інших категорій населення" (дистанційна форма навчання в синхронному режимі). 

Категорія слухачів, яка буде приймати участь в дистанційному навчанні: керівники, спеціалісти структурних підрозділів соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій, місцевих рад.

РОЗКЛАД занять
СПИСОК слухачів
Початок навчання о 08.50.

 

13-14 травня 2021 року відбудеться навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Командна робота та взаємодія" (дистанційна форма навчання в синхронному режимі).

Категорія слухачів, яка буде приймати участь в дистанційному навчанні: державні службовці апарату та структурні підрозділи Сумської обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації.

РОЗКЛАД занять
СПИСОК слухачів
Початок навчання о 13.00.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}