ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
Курсы валют Национального Банка Украины
АРХІВ НОВИННавчання за програмою тематичного короткострокового семінару для начальників служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міських рад


Категория: ---       Дата: 30-10-2017, 09:21      

25 - 26 жовтня 2017 проходило навчання начальників служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міських рад за програмою тематичного короткострокового семінару «Соціально-правовий захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

Семінар відкрили ЧЕЧІЛЬ Оксана Сергіївна – заступник директора Сумського центру післядипломної освіти, магістр державного управління та КАЛІНОВСЬКИЙ Юрій Васильович - начальник служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації.

Лекцію «Забезпечення якісною освітою дітей області з особливими освітніми потребами» прочитав ХАРЛАМОВ Юрій Іванович – начальник відділу інклюзивної світи, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації, магістр державного управління.

Про діяльність ЦСССДМ щодо запобігання насильству та жорстокому поводженню  з дітьми, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу; підбір кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, патронатні вихователі розповідала ПОЛЯЧЕНКО Світлана Олександрівна – заступник директора Сумського обласного Центру соціальних служб для сім, дітей та молоді.

 Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару для начальників служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міських рад

МУСІЯКА Людмила Петрівна, заступник директора Департаменту – начальник управління з питань соціальних виплат та соціального обслуговування населення Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації, магістр державного управління, звернула увагу слухачів на виплати державної соціальної допомоги на дітей, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Тематичну зустріч «Аналіз взаємодії відділів ювенальної превенції зі службами у справах дітей» провів ТАРАСЕНКО Сергій Іванович - начальник відділу ювенальної превенції ГУНП у Сумській області.

Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару для начальників служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міських радНавчання за програмою тематичного короткострокового семінару для начальників служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міських рад

Про взаємодію органів державної влади з громадськими організаціями у сфері захисту та підтримки  дітей та сімей на території Сумської області розповідав ГЛОБА Едуард Володимирович – керівник правління ГО «Ліга соціальних працівників Сумщини.

Також порушувалися питання забезпечення найкращих інтересів  дітей, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу (аналіз виконання доручення голови Сумської ОДА «Щодо попередження насильства, жорстокого поводження з дітьми»).

Семінар завершив свою роботу врученням сертифікатів


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару для начальників служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міських рад{related-news}Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару для начальників служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міських рад!
Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару для начальників служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міських рад.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}