ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
Курсы валют Национального Банка Украины
АРХІВ НОВИНПрофесійна програма для посадових осіб місцевого самоврядування (ІІ етап)


Категория: ---       Дата: 11-10-2017, 10:20      

З 09 жовтня у Сумському центрі післядипломної освіти продовжується підвищення кваліфікації за професійною програмою для посадових осіб місцевого самоврядування, уперше прийнятих на службу у виконавчі комітети та структурні підрозділи міських рад (II етап).

Слухачі активно долучилися до обговорення практичних питань співробітництва територіальних громад, залученню позабюджетних коштів (грантів) для розвитку громад, взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, електронного врядування в органах влади.

Професійна програма для посадових осіб місцевого самоврядування (ІІ етап) Професійна програма для посадових осіб місцевого самоврядування (ІІ етап)

Кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу та управління інноваційної діяльності СумДУ – ІЛЛЯШЕНКО Наталія Сергіївна прочитала цікаву і змістовну лекцію на тему: «Інноваційний розвиток та інвестиційна діяльність на Сумщині».

Актуальні питання реалізації реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні висвітлить АГАДЖАНОВ-ГОНСАЛЕС Карен Хесусович – координатор-консультант Офісу реформ у Cумському регіональному відділенні Асоціації міст України.

Навчальний матеріал, визначений програмою підвищення кваліфікації для засвоєння слухачами у процесі навчання, винесено на підсумковий контроль.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Професійна програма для посадових осіб місцевого самоврядування (ІІ етап){related-news}Професійна програма для посадових осіб місцевого самоврядування (ІІ етап)!
Професійна програма для посадових осіб місцевого самоврядування (ІІ етап).


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}