ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
Курсы валют Национального Банка Украины
АРХІВ НОВИНПрофесійна програма


Категория: ---       Дата: 5-10-2017, 14:40      

З 02 по 05 жовтня у Центрі проходив І етап навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації для посадових осіб місцевого самоврядування, уперше прийнятих на службу в органи місцевого самоврядування.

Упродовж навчання слухачі опрацювали законодавство про місцеве самоврядування, правові та процесуальні засади організації діяльності посадових осіб місцевого самоврядування, основні вимоги Інструкції з діловодства в органах місцевого самоврядування, перспективи реформи децентралізації влади.

У тренінговій формі було опрацьовано мистецтво працювати самостійно та в команді (тренер ВАЛЕНКЕВИЧ Лариса Петрівна – доцент кафедри управління СумДУ, кандидат економічних наук), а також роль посадової особи місцевого самоврядування в організації ефективної роботи органів місцевої влади (тренер КЛИМЕНКО Рузана Володимирівнаконсультант відділу організаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Сумської обласної ради, магістр державного управління).

Професійна програмаПрофесійна програма
Професійна програмаПрофесійна програма

Зі слухачами працювали управлінці-практики із виконавчого апарату Сумської обласної ради, апарату Сумської обласної державної адміністрації, Міжрегіонального управління Нацдержслужби України у Харківській та Сумській областях та науковці вищих навчальних закладів м. Суми.

Програмою семінару заплановано проведення on-line тестування (на перевірку знання Конституції України, Закону України «Про запобігання корупції», спеціального законодавства) та вебінарів («Політика європейської інтеграції як стратегічний вибір України» і «Міжмуніципальне співробітництво»).


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Професійна програма{related-news}Професійна програма!
Професійна програма.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}