ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
КУРСИ ВАЛЮТ
Курсы валют Национального Банка Украины
АРХІВ НОВИНПрофесіоналізація служби в органах місцевого самоврядування в контексті реформування державного управління децентралізації влади


Категория: ---       Дата: 12-09-2017, 09:04      

Професіоналізація служби в органах місцевого самоврядування в контексті реформування державного управління децентралізації влади

7-8 вересня 2017 року начальник навчально-методичного відділу Центру – ГУЧЕНКО Ольга Вадимівна, взяла участь у семінарі «Професіоналізація служби в органах місцевого самоврядування в контексті реформування державного управління децентралізації влади», який проходив у Національному агентстві України з питань державної служби.

На семінарі розглядалися питання правового статусу та соціальних гарантій службовців органів місцевого самоврядування, сучасних викликів і подальший розвиток об’єднаних територіальних громад, європейських підходів щодо побудови ефективної системи місцевого самоврядування, питання законодавчого забезпечення проходження служби в органах місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади.

Окрім того, було порушено питання щодо визначення потреби в підвищенні кваліфікації, розробки навчальних планів (програм), організації та оцінки процесу навчання.

За результатами семінару було підготовлено пропозиції щодо впровадження кращих практик реформи служби в органах місцевого самоврядування в умовах реформування державного управління та децентралізації влади.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Професіоналізація служби в органах місцевого самоврядування в контексті реформування державного управління децентралізації влади{related-news}Професіоналізація служби в органах місцевого самоврядування в контексті реформування державного управління децентралізації влади!
Професіоналізація служби в органах місцевого самоврядування в контексті реформування державного управління децентралізації влади.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}