ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
Курсы валют Национального Банка Украины
АРХІВ НОВИНРеалізація на регіональному рівні державної політики в інформаційній сфері та питаннях сприяння розвитку громадянського суспільства


Категория: ---       Дата: 24-04-2017, 09:35      

19-20 квітня 2017 року у Центрі проходило навчання для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, відповідальних за інформаційну діяльність та консультації з громадськістю в районних державних адміністраціях, міських радах за програмою тематичного короткострокового семінару «Реалізація на регіональному рівні державної політики в інформаційній сфері та питаннях сприяння розвитку громадянського суспільства».

Семінар відкрили ВАРУХА Світлана Миколаївна – директор Сумського центру післядипломної освіти, магістр державного управління та НАД’ЯРНИЙ Сергій Володимирович – начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації, магістр державного управління.

Реалізація на регіональному рівні державної політики в інформаційній сфері та питаннях сприяння розвитку громадянського суспільства  Реалізація на регіональному рівні державної політики в інформаційній сфері та питаннях сприяння розвитку громадянського суспільства

Лекцію «Реалізація Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на 2016-2020 роки на регіональному рівні», провів ХАРЧЕНКО Володимир Іванович - заступник начальника управління – начальник відділу з питань внутрішньої політики управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації.

Тематичну зустріч «Інформаційне суспільство. Використання сучасних інформаційних технологій для оперативного інформування громадськості» та практичне заняття «Основні аспекти функціонування офіційних сайтів РДА» провела МОЗГОВА Ірина Володимирівна – заступник начальника управління-начальник відділу з питань комунікативної політики управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації, магістр державного управління.

ПУШКАР Надія Миколаївна та ПОЗНАНСЬКА Аліна Олександрівна, сертифіковані майстер-фасилітатори програми «Активні громадяни» національного рівня провели зі слухачами тренінг «Я і Ти: Діалог».

Реалізація на регіональному рівні державної політики в інформаційній сфері та питаннях сприяння розвитку громадянського суспільства  Реалізація на регіональному рівні державної політики в інформаційній сфері та питаннях сприяння розвитку громадянського суспільства

Методичним та організаційним забезпеченням проведення семінару займався керівник групи – начальник навчально-методичного відділу Сумського центру післядипломної освіти – ГУЧЕНКО Ольга Вадимівна.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Реалізація на регіональному рівні державної політики в інформаційній сфері та питаннях сприяння розвитку громадянського суспільства{related-news}Реалізація на регіональному рівні державної політики в інформаційній сфері та питаннях сприяння розвитку громадянського суспільства!
Реалізація на регіональному рівні державної політики в інформаційній сфері та питаннях сприяння розвитку громадянського суспільства.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}