ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
КУРСИ ВАЛЮТ
Курсы валют Национального Банка Украины
АРХІВ НОВИНВсеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Розвиток громадянських компетентностей в Україні»


Категория: ---       Дата: 21-03-2016, 16:55      
Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Розвиток громадянських компетентностей в Україні»

17-18 березня 2016 року начальник навчально-організаційного відділу Іваненко Валерій взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції за міжнародною участю «Розвиток громадянських компетентностей в Україні», що відбулась в Національній академії державного управління при Президентові України.

Захід відкрили президент Національної академії Юрій КОВБАСЮК та директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Хольгер ТАУШ.

З вітальним словом до учасників звернулись Голова Національного агентства України з питань Державної служби Костянтин Ващенко, заступник Міністра освіти і науки України Павло ХОБЗЕЙ та віце-президент Національної академії педагогічних наук України Володимир ЛУГОВИЙ. Присутнім зачитали вітальний лист від голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілії ГРИНЕВИЧ.

Конференцію організовано за результатами першої фази швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU», учасником якого протягом 2015 року був ІВАНЕНКО Валерій. Проект в Україні впроваджується Національною академією державного управління при Президентові України, Цюріхським педагогічним університетом (Швейцарія), КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» (Київська область) та Одеським інститутом удосконалення вчителів.

Захід проводиться за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Національного агентства України з питань державної служби, Національної академії педагогічних наук України. 

Участь у конференції взяли більше 180 підготовлених в рамках проекту майстер-тренерів, педагогічних працівників, державних службовців та працівники органів місцевого самоврядування, які пройшли навчання з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ). Серед учасників конференції є також представники громадських організацій, науковці, журналісти, представники міжнародних інституцій.

Завдяки участі представників Сумського центру післядипломної освіти у роботі цього освітнього проекту, було отримано необхідні знання та навички щодо формування демократичних та громадянських компетентностей у працівників органів публічного управління, що допомогло у розробці програм підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування і депутатів місцевих рад, які заплановано реалізувати в Сумській області.

Зміст навчання для всіх категорій слухачів спрямовано на компетентнісний, гуманістичний, особистісний та практико-орієнтований підходи, що сприяє здобуттю ними нових спеціальних знань і вмінь, поведінки, особистих якостей, мотивації досягнення якісних результатів праці і деталізовано у професійних програмах підвищення кваліфікації, програмах тематичних постійно діючих семінарів, спеціалізованих короткострокових навчальних курсів, тематичних короткострокових семінарів, а також тренінгів.

Конференція дала унікальну можливість для обміну досвідом з формування та розвитку громадянських компетентностей, шляхів  переходу від демократії як системи до демократії як культури.

Значну увагу в ході дискусій приділено питанням взаємодії влади, громади та освітніх установ у впровадженні громадських ініціатив та реформуванні державної влади на місцевому рівні. Дієве громадянське суспільство – це  фундамент для децентралізації влади та залучення людей до реального управління як на рівні місцевих громад, так і на регіональному й загальнодержавному рівнях. У цьому контексті розуміння розвитку громади через принципи демократичного громадянства поділяють не тільки освітяни, а й представники органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

Валерій ІВАНЕНКО як учасник фокус-групи «Державні службовці» разом з колегами обговорював сценарії розвитку громадянського суспільства в Україні з урахуванням результатів проекту DOCCU.

У цілому захід покликаний сприяти розвитку громадянського суспільства в Україні та створенню демократичного середовища у місцевих громадах через впровадження освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ) у національну систему освіти.

 Більше інформації – на сайті проекту www.doccu.in.ua.

Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Розвиток громадянських компетентностей в Україні»


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Розвиток громадянських компетентностей в Україні»{related-news}Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Розвиток громадянських компетентностей в Україні»!
Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Розвиток громадянських компетентностей в Україні».


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}