ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Червень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИНЧервень 2024 (8)
Травень 2024 (12)
Квітень 2024 (7)
Березень 2024 (12)
Лютий 2024 (18)
Січень 2024 (2)

"Безпечне освітнє середовище в умовах воєнного стану"


Категория: ---       Дата: 8-05-2024, 16:42      

"Безпечне освітнє середовище в умовах воєнного стану"

   З 07 до 08 травня 2024 року в Сумському регіональному центрі підвищення кваліфікації проходить дистанційне навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Безпечне освітнє середовище в умовах воєнного стану» для керівників, спеціалістів місцевих органів управління освіти.
  Метою програми є забезпечення належного рівня знань щодо сучасних підходів організації безпечного освітнього простору, змісту його основних компонентів; удосконалення професійних умінь і навичок, необхідних для ефективного вирішення завдань щодо забезпечення безпечного освітнього середовища в умовах воєнного стану;  підвищення компетентності при виконанні посадових обов’язків щодо дотримання норм реалізації державних гарантій, визначених законодавством України щодо безпеки учасників освітнього процесу.
  Протягом навчання слухачі вивчають основні компоненти безпечного освітнього середовища, чинники фізичної безпеки та підходи до організації безпечного фізичного простору, складові психологічної безпеки, аналізують сучасні підходи та стратегії організації безпечного освітнього середовища, отримують навички роботи з травматичним стресом учасників освітнього процесу, які потрапили у воєнну зону та інше.
    До роботи зі слухачами запрошені працівники Департаменту освіти і науки Сумської ОДА, Управління превентивної діяльності ГУНП в Сумській області, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, Управління поліції охорони в Сумській області, Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області та інші.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

"Безпечне освітнє середовище в умовах воєнного стану"{related-news}"Безпечне освітнє середовище в умовах воєнного стану"!
"Безпечне освітнє середовище в умовах воєнного стану".


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}