ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Березень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИНБерезень 2024 (1)
Лютий 2024 (17)
Січень 2024 (2)
Грудень 2023 (3)
Листопад 2023 (9)
Жовтень 2023 (9)

Дистанційне навчання «Дотримання суб’єктами владних повноважень рекомендацій щодо викладення інформації у форматах, що забезпечують доступність її сприйняття»


Категория: ---       Дата: 29-11-2023, 16:35      

Працюємо над підвищенням інформаційної
доступності в області

    Часто про доступність кажуть, що вона потрібна людям з інвалідністю. Це дійсно так, проте не лише цій категорії. Іншим групам маломобільних користувачів доступність теж може бути корисною.
    Маломобільними користувачами називають людей з порушенням зору, слуху, руховими та когнітивними порушеннями, людей старшого віку та людей з травмою чи тимчасовим погіршенням здоров’я.
     Також маломобільними користувачами можна назвати тих, хто перебуває у несприятливих чи екстремальних умовах, наприклад читають текст під яскравим освітленням чи користуються сенсорним екраном під дощем. Всім цим людям потрібна цифрова доступність.
     Проте найбільш вразливою групою, звісно, є особи з інвалідністю. Саме вони стикаються з найбільшою кількістю проблем в інтернеті.
    29 листопада 2023 року у Сумському регіональному центрі підвищення кваліфікації з метою ознайомлення із Рекомендаціями щодо викладення інформації суб’єктами владних повноважень у форматах, що забезпечують доступність її сприйняття пройшло дистанційне навчання на тему: «Дотримання суб’єктами владних повноважень рекомендацій щодо викладення інформації у форматах, що забезпечують доступність її сприйняття» для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, відповідальних за питання викладення та оприлюднення інформації в місцевих державних адміністраціях, виконавчих органах місцевих рад.
    Зі слухачами працювали Ісіпчук Наталя Володимирівна, начальник відділу прес-служби Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської облдержадміністрації, і Коротенко Андрій Сергійович, провідний консультант управління з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сумської облдержадміністрації.

Дистанційне навчання «Дотримання суб’єктами владних повноважень рекомендацій щодо викладення інформації у форматах, що забезпечують доступність її сприйняття»

Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Дистанційне навчання «Дотримання суб’єктами владних повноважень рекомендацій щодо викладення інформації у форматах, що забезпечують доступність її сприйняття»{related-news}Дистанційне навчання «Дотримання суб’єктами владних повноважень рекомендацій щодо викладення інформації у форматах, що забезпечують доступність її сприйняття»!
Дистанційне навчання «Дотримання суб’єктами владних повноважень рекомендацій щодо викладення інформації у форматах, що забезпечують доступність її сприйняття».


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}