ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Вересень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИНВересень 2023 (8)
Серпень 2023 (1)
Липень 2023 (4)
Червень 2023 (9)
Травень 2023 (11)
Квітень 2023 (13)

«Теорія та практика використання жестової мови для забезпечення прав та інтересів осіб з інвалідністю, протидії дискримінації»


Категория: ---       Дата: 13-07-2023, 12:54      

     10 липня 2023 року завершилося навчання за спеціальною професійною  (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації «Теорія та практика використання жестової мови для забезпечення прав та інтересів осіб з інвалідністю, протидії дискримінації» для державних службовців категорії «Б», «В» Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Сумській області.
    Під час навчання за програмою державні службовці мали можливість отримати уміння та навички ефективного спілкування з людьми, які мають порушення слуху з метою забезпечення їм доступу до необхідних послуг та інформації. Модулі програми передбачали вивчення української жестової мови як засобу спілкування для людей з порушеннями слуху, жестомовної комунікативної компетенції, структури та особливостей формування жестових одиниць, комунікативної компетентності державного службовця у спілкуванні з глухими людьми, а також опанування навичок стресостійкості та управління емоціями.
     Всі слухачі успішно склали поточні та підсумковий контролі та отримають сертифікати про підвищення кваліфікації в обсязі 72 академічні години (2,4 кредиту ЄКТС).

«Теорія та практика використання жестової мови для забезпечення прав та інтересів осіб  з інвалідністю, протидії дискримінації»/«Теорія та практика використання жестової мови для забезпечення прав та інтересів осіб  з інвалідністю, протидії дискримінації»


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

«Теорія та практика використання жестової мови для забезпечення прав та інтересів осіб з інвалідністю, протидії дискримінації»{related-news}«Теорія та практика використання жестової мови для забезпечення прав та інтересів осіб з інвалідністю, протидії дискримінації»!
«Теорія та практика використання жестової мови для забезпечення прав та інтересів осіб з інвалідністю, протидії дискримінації».


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}