ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИНПрограма підвищення кваліфікації «Лідерство в економічному розвитку»


Категория: ---       Дата: 21-09-2021, 16:43      

    21 вересня 2021 року розпочалось триденне навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Лідерство в економічному розвитку» для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування області.

               Програма підвищення кваліфікації «Лідерство в економічному розвитку»  Програма підвищення кваліфікації «Лідерство в економічному розвитку»


     Метою програми є підвищення рівня професійною компетентності слухачів  щодо формування лідерських якостей для забезпечення економічного розвитку громад завдяки імплементації рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в умовах сталого економічного розвитку.

                 Програма підвищення кваліфікації «Лідерство в економічному розвитку» Програма підвищення кваліфікації «Лідерство в економічному розвитку»
                   Програма підвищення кваліфікації «Лідерство в економічному розвитку»            Програма підвищення кваліфікації «Лідерство в економічному розвитку»


      Навчальна програма розробленна в рамках реалізації проєкту Програми розвитку Організації Об
єднаних Націй (ПРООН) в Україні та міжнародної організації праці (МОП)  «Розширення економічних можливостей для жінок  як відповідь на кризу COVID-19 в Україні».


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Програма підвищення кваліфікації «Лідерство в економічному розвитку»{related-news}Програма підвищення кваліфікації «Лідерство в економічному розвитку»!
Програма підвищення кваліфікації «Лідерство в економічному розвитку».


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}