ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИНЗагальна професійна програма підвищення кваліфікації


Категория: ---       Дата: 21-09-2021, 12:30      
Загальна професійна програма підвищення кваліфікації

  21 вересня 2021 року в рамках загальної професійної програми підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади державної служби категорії «Б», «В» (протягом року з дня їх призначення на посаду) для державних службовців Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, Управління Державної служби якості освіти у Сумській області, Державної екологічної інспекції у Сумській області відбувся тренінг «Навики стресостійкості - опанування емоцій».
   В ході навчання слухачі ознайомилися з механікою стресу, територією стресу, копінг-стратегіями, особливостями їх проявів.
  Під час тренінгу в неформальному, невимушеному спілкуванні, перед учасниками відкрито безліч варіантів розвитку та розв'язання проблеми, заради вирішення якої вони зібралися.
   Слухачі залишилися в захваті від тренінгових методів, які роблять процес навчання цікавим, не обтяжливим, дають можливість відкрити в собі власний потенціал для розвитку і вдосконалення.
  Працювали зі слухачами Троіцька Марина Євгенівна, старший викладач кафедри психології Сумського інституту післядипломної педагогічної освіти та Мирославська Валентина Володимирівна, практичний психолог універсальної клініки ЮНІКАМ, член Всеукраїнської спілки психотерапевтів , у яких великий досвід тренерської роботи.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Загальна професійна програма підвищення кваліфікації{related-news}Загальна професійна програма підвищення кваліфікації!
Загальна професійна програма підвищення кваліфікації.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}