ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИН«Сучасні інструменти запобігання і протидії корупції»


Категория: ---       Дата: 2-04-2021, 10:01      

     31 березня -1 квітня 2021 року Сумський регіональний центр провів навчання за загальною короткостроковою програмою «Сучасні інструменти запобігання і протидії корупції» для посадових осіб місцевого самоврядування області.

«Сучасні інструменти запобігання і протидії корупції»

    Перед слухачами виступали викладачі-практики КОЛОДЧЕНКО Олена Вікторівна, головний спеціаліст відділу з питань запобігання та виявлення корупції Сумської облдержадміністрації, яка ознайомила з застосуванням окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю та з питань запобігання і врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; ШПАК Ігор Ігорович, начальник відділу забезпечення роботи контактного центру Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області під час тематичної зустрічі висвітлив проблеми впровадження правових аспектів захисту особи у разі корупційних правопорушень та доброчесність як принцип етичної поведінки публічних службовців; МАРТИНЕНКО Євген Олександрович, начальник 1-го сектору протидії корупції управління стратегічних розслідувань в Сумській області ДСР Національної поліції України розповів про відповідальність за корупційні правопорушення посадовими особами. Також до роботи зі слухачами був запрошений Лук’янець Дмитро Миколайович - професор кафедри державно-правових дисциплін Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, доктор юридичних наук, професор, який розкрив основні положення антикорупційної політики в Україні, основні засади стратегії попередження та протидії корупції на сучасному етапі, інститут викривачів як перспектива ефективної боротьби з корупцією.
     По завершенню навчання слухачі отримали сертифікат про підвищення кваліфікації ( 0,33 кредиту ЄКТС).


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

«Сучасні інструменти запобігання і протидії корупції»{related-news}«Сучасні інструменти запобігання і протидії корупції»!
«Сучасні інструменти запобігання і протидії корупції».


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}