ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИННавчання за професійною програмою


Категория: ---       Дата: 29-09-2020, 15:34      

З 28 вересня до 07 жовтня 2020 року Сумським центром післядипломної освіти проводиться навчання за професійною програмою для державних службовців, вперше призначених на посади державної служби Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області (обсягом 2,4 кредити ЄКТС). Заняття проводяться на базі Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області. Професійна (сертифікатна) програма підвищення кваліфікації, включає навчання за обов'язковими та вибірковими модулями та має на меті сприяння інтенсивній інтеграції вперше призначеного державного службовця у сферу професійної діяльності.

Навчання за професійною програмою

За програмою навчання державні службовці отримають знання: щодо новацій та практичного застосування законодавства про державну службу, захисту персональних даних, алгоритму продуктивного мислення, культури мовлення, ефективного планування роботи та багато іншого.

Заняття проводять провідні викладачі Центру (Юрченко О.Ю, Стогова О.В., Александров В.Т., Улунова Г.Є., Винниченко Н.В., Лебідь А.Є., Рудь О.М., Пояркова Т.К. та інші). Програмою навчання заплановане проходження вхідного, поточного та вихідного контролю знань у формі онлайн-тестування. По закінченню навчання слухачі отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Навчання за професійною програмою{related-news}Навчання за професійною програмою!
Навчання за професійною програмою.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}