ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИНЕфективні управлінські технології в органах публічної влади


Категория: ---       Дата: 8-07-2020, 17:05      

07 та 08 липня 2020 року проходило дистанційне навчання за короткостроковою програмою «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади. Ефективні методи прийняття управлінських рішень» для державних службовців апарату та структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації. Вступне слово мала ЧЕЧІЛЬ Оксана Сергіївна – в.о. директора Сумського центру післядипломної освіти, магістр державного управління.

Ефективні управлінські технології в органах публічної влади  Ефективні управлінські технології в органах публічної влади

Зі слухачами працювала ЛУЦЕНКО Світлана Миколаївна - доцент кафедри педагогіки, спеціальної освіти та менеджменту Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат наук з державного управління, яка звернула увагу на інформаційно-організаційні механізми та людський фактор у процесі прийняття ефективних рішень, а також на особливості прийняття ефективного рішення, стилі, моделі, методи та технології.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Ефективні управлінські технології в органах публічної влади{related-news}Ефективні управлінські технології в органах публічної влади!
Ефективні управлінські технології в органах публічної влади.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}