ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИНКороткострокова програма


Категория: ---       Дата: 2-07-2020, 11:05      

25 червня 2020 року було проведено дистанційне навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Реалізація на регіональному рівні державної політики в інформаційній сфері та питаннях сприяння розвитку громадянського суспільства» для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, відповідальних за питання інформаційної діяльності, консультацій з громадськістю та забезпечення доступу до публічної інформації в районних державних адміністраціях, міських радах.

Навчання відкрили директор Сумського центру післядипломної освіти, Світлана ВАРУХА та начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації Сергій НАД’ЯРНИЙ. 

Короткострокова програма Короткострокова програма

Перед слухачами виступили працівники управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю заступник голови Сумської облдержадміністрації , а саме Ірина Мозгова висвітлила питання державної інформаційної політики. Забезпечення інформаційної відкритості діяльності органів виконавчої влади. Любов Чкана обговорювала діяльність місцевих органів влади в напрямку сприяння розвитку громадянського суспільства та організацію діяльності консультативно-дорадчих органів проведення консультацій з громадськістю на місцевому рівні. Актуальним було питання щодо релігійної ситуації  в державі та області на сучасному етапі доповів Олексій Усенко, Олена Ковшик та Інна Шульга розповіли про ефективна організацію доступу до публічної інформації як індикатор дотримання стандартів відкритості та прозорості влади.

По завершенню навчання слухачі отримали сертифікат про підвищення кваліфікації (0,33 кредиту ЄКТС).


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Короткострокова програма{related-news}Короткострокова програма!
Короткострокова програма.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}