ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИНСтратегічний та проектний підхід в управлінні регіональним та місцевим розвитком


Категория: ---       Дата: 27-02-2020, 16:56      

З 26 до 27 лютого відбулося навчання за загальною короткостроковою програмою «Стратегічний та проектний підхід в управлінні регіональним та місцевим розвитком» для посадових осіб місцевого самоврядування області.

Стратегічний та проектний підхід в управлінні регіональним та місцевим розвитком  Стратегічний та проектний підхід в управлінні регіональним та місцевим розвитком

Модератор навчання МЕДВІДЬ Вікторія Юріївна - професор кафедри економіки Сумського Національного аграрного університету, доктор економічних наук, професор, яка надала висококваліфіковані консультації як з теоретичних питань, так і практики, які необхідні для ефективного вирішення завдань професійної діяльності посадової особи.  В рамках даного навчання для слухачів було проведено тренінг, на якому учасники формували якісні проектні заявки. Навчились управляти проектом. Розраховували вигоди, які отримують громади від використання проектів місцевого економічного розвитку. Під час навчання були задіяні різні види навчальної роботи, що застосовуються для активізації навчально-пізнавальної діяльності слухачів: тематичні зустрічі, практичні заняття, лекції-консультації , тренінг, тощо. По закінченню навчання слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Стратегічний та проектний підхід в управлінні регіональним та місцевим розвитком{related-news}Стратегічний та проектний підхід в управлінні регіональним та місцевим розвитком!
Стратегічний та проектний підхід в управлінні регіональним та місцевим розвитком.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}