ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
КУРСИ ВАЛЮТ
Курсы валют Национального Банка Украины
АРХІВ НОВИНЗагальна професійна програма


Категория: ---       Дата: 11-02-2020, 11:35      

В Сумському центрі післядипломної освіти проходить підвищення кваліфікації за загальною професійною програмою посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих комітетів та структурних підрозділів міських рад, які не підвищували кваліфікацію 3 роки, 1-ша група (І етап).

Мета програми полягає у розвитку професійної компетентності посадових осіб, що складає основу управлінської компетентності та засвоєнні знань про модернізацію реформування системи місцевого самоврядування в Україні, виробленні умінь та навичок щодо ефективного виконання завдань та посадових обов’язків, необхідних для професійного розвитку та забезпечення реалізації на регіональному рівні політичних, економічних та соціальних реформ, спрямованих на перетворення України в сучасну європейську країну.

Загальна професійна програма Загальна професійна програма

Під час навчання зі слухачами працюють як фахівці-практики, так і науковці. Улунова Ганна Євгенівна, доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Сумського державного університету, кандидат психологічних наук розкрила тему «Психологія публічного виступу».

ІІ етап навчання відбудеться з 10 до 12 березня 2020 року. Крім того, слухачі приймуть участь у дистанційному навчанні, яке включає в себе участь у вебінарах, виконанні ситуаційних завдань, а також самостійну роботу. 


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Загальна професійна програма{related-news}Загальна професійна програма!
Загальна професійна програма.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}