ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
КУРСИ ВАЛЮТ
Курсы валют Национального Банка Украины
АРХІВ НОВИНСпеціалізований короткостроковий навчальний курс


Категория: ---       Дата: 9-08-2019, 10:13      

8 серпня 2019 року пройшло навчання за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу: «Актуальні питання оформлення та видачі документів громадянам України, іноземцям».

Слухачі ознайомилися з паспортними питаннями, а також з питанням громадянства України, підставами його набуття, підтвердження, припинення. Особливу увагу приділили питанню документування іноземців та осіб без громадянства. Видача Посвідок на тимчасове та постійне проживання. Також вивчили правила виїзду громадян на постійне проживання за кордон. Порядок зняття з реєстрації місця проживання громадян, що виїжджають на ПМП або залишились на ПМП за кордоном. Повернення з постійного проживання в Україну. В кінці навчального процесу слухачі склали тести. 

Спеціалізований короткостроковий навчальний курс Спеціалізований короткостроковий навчальний курс

Модератором навчання були Старцева Людмила Геннадіївна – начальник відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції Управління Державної міграційної служби України в Сумській області, Шуваєва Євгенія Олександрівна - начальник відділу з питань іноземців та осіб без громадянства Управління Державної міграційної служби України в Сумській області та Оселедець Наталія Миколаївна – головний спеціаліст відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції Управління Державної міграційної служби України в Сумській області.

Навчання закінчилося врученням сертифікатів.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Спеціалізований короткостроковий навчальний курс{related-news}Спеціалізований короткостроковий навчальний курс!
Спеціалізований короткостроковий навчальний курс.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}