ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Червень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
КУРСИ ВАЛЮТ
Курсы валют Национального Банка Украины
АРХІВ НОВИНТематичний короткостроковий семінар


Категория: ---       Дата: 7-06-2019, 09:10      

4-5 червня 2019 року пройшло навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Формування позитивного іміджу Сумщини засобами культури» для керівників структурних підрозділів з питань культури районних державних адміністрацій, міських рад.

В рамках навчання 4 червня відбулось виїзне практичне заняття в місто Ромни та Роменський район за темою : «Організація на базі клубних закладів та бібліотек заходів національно-патріотичного виховання молоді». 

Тематичний короткостроковий семінар Тематичний короткостроковий семінар

Слухачі відвідали центральну міську бібліотеку для дорослих імені Б.Д.Антоненка-Давидовича, зустрілися з Роменським міським головою - Сергієм Салатуном, ознайомилися з соціально-культурною сферою с.Хмелів. Оглянули літературно-патріотичну композицію «На варті рідної землі» в будинку культури Дібрівської сільської ради.

Обговорення та підведення підсумків виїзного практичного заняття пройшло за участю Олени Мельник – начальника управління культури Сумської обласної державної адміністрації, Заслуженого працівника культури України та голови Роменської районної адміністрації Валерія Білохи. 

Тематичний короткостроковий семінар Тематичний короткостроковий семінар

Наступного дня слухачі підвищили свої знання з питань щодо реалізації законодавства у сфері охорони культурної спадщини органами місцевого самоврядування в умовах децентралізації, укладання охоронних договорів на пам’ятку – правовий механізм встановлення режиму її використання, посилення спроможності культурного сектору та підвищення довіри до культурних інституцій як одиного із стратегічних пріоритетів управління культури  Сумської облдержадміністрації. Також було піднято питання збереження мережі мистецьких шкіл області та шкіл-філій у сільській місцевості.

Навчання закінчилося врученням сертифікатів.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Тематичний короткостроковий семінар{related-news}Тематичний короткостроковий семінар!
Тематичний короткостроковий семінар.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}