ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИННавчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Запобігання і протидія корупції в контексті правотворчих процесів в Україні»


Категория: ---       Дата: 11-10-2018, 13:26      

10 жовтня 2018 року проходило навчання державних службовців Головного управління територіальних управлінь Державної казначейської служби України у Сумській області (1-ша група) за програмою тематичного короткострокового семінару «Запобігання і протидія корупції в контексті правотворчих процесів в Україні».

Семінар відкрила ЧЕЧІЛЬ Оксана Сергіївна – заступник директора Сумського центру післядипломної освіти, магістр державного управління.

Лекцію-консультацію «Захист прав громадян, що підозрюються за вчинення корупційних діянь» провела ВОЛОБУЄВА Валентина Григорівна – заступник директора Регіонального центру з надання вторинної правової допомоги у Сумській області, адвокат.

Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Запобігання і протидія корупції в контексті правотворчих процесів в Україні» Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Запобігання і протидія корупції в контексті правотворчих процесів в Україні»

Програмою семінару заплановано та проведено «круглий стіл» «Адміністративно-правові заходи протидії корупції.Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів на публічній службі» за участі МАРТИНЕНКА Євгена Олександровича – начальника сектору протидії корупції управління захисту економіки в Сумській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та КОЛОДЧЕНКО Олени Вікторівни – головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції апарату Сумської обласної державної адміністрації.

УЛУНОВА Ганна Євгенівна – доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Сумського державного університету, кандидат психологічних наук, звернула увагу слухачів на психологічні аспекти запобігання корупційним правопорушенням в державних установах.

 Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Запобігання і протидія корупції в контексті правотворчих процесів в Україні»

Семінар завершив свою роботу врученням сертифікатів про підвищення кваліфікації.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Запобігання і протидія корупції в контексті правотворчих процесів в Україні»{related-news}Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Запобігання і протидія корупції в контексті правотворчих процесів в Україні»!
Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Запобігання і протидія корупції в контексті правотворчих процесів в Україні».


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}