ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИННавчання за програмою тренінгу «Залучення інвестицій для регіонального та місцевого розвитку»


Категория: ---       Дата: 23-06-2018, 10:41      

З 18 до 20 червня Сумським центром післядипломної освіти було проведено тренінг «Залучення інвестицій для регіонального та місцевого розвитку» для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування відповідальних у сфері залучення інвестицій.

Під час навчання слухачі отримали знання з різних аспектів професійної діяльності, а також рекомендації та роз’яснення з питань Національної та регіональної інвестиційної політики України, місцевого економічного розвитку, прямих іноземних інвестицій та конкурентоспроможністі територій, їх поняття, визначення, видів, рушійних сил. Для чого територіям потрібні прямі іноземні інвестиції? Інвестиційні проекти. Що слід знати про них. Фінансовий та економічний аналіз інвестиційного проекту. Сприятливий інвестиційний клімат. Як створити ефективний інвестиційний веб-сайт та вдало використовувати інші інструменти для просування інвестицій.

Навчання за програмою тренінгу «Залучення інвестицій для регіонального та місцевого розвитку» Навчання за програмою тренінгу «Залучення інвестицій для регіонального та місцевого розвитку»

Під час проведення тренінгу були застосовані інтерактивні форми навчання сертифікованим тренером ВИННИЧЕНКО Наталією Володимирівною – доцентом кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» СумДУ, кандидатом економічних наук.

По закінченню навчання слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Навчання за програмою тренінгу «Залучення інвестицій для регіонального та місцевого розвитку»{related-news}Навчання за програмою тренінгу «Залучення інвестицій для регіонального та місцевого розвитку»!
Навчання за програмою тренінгу «Залучення інвестицій для регіонального та місцевого розвитку».


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}