ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИНПрофесійна програма підвищення кваліфікації


Категория: ---       Дата: 26-01-2018, 08:34      

 Професійна програма підвищення кваліфікації

25 січня 2018 року у Сумському центрі післядипломної освіти завершився І етап навчання за Професійною програмою для державних службовців, уперше прийнятих на державну службу в апарат та структурні підрозділи Сумської обласної державної адміністрації.

До проведення навчання було залучено компетентних та висококваліфікованих фахівців, поєднуючи досвідчені та молоді кадри.

Двотижневе навчання було максимально насичено практичною інформацією. Разом з МАКУХОЮ Олександром Сергійовичем, начальником відділу з управління персоналом апарату Сумської обласної державної адміністрації, учасники розбиралися в тонкощах проходження державної служби. 

Два надзвичайно актуальні тренінгові блоки відпрацювала зі слухачами УЛУНОВА Ганна Євгенівна – доцент кафедри психології Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, кандидат психологічних наук. Спочатку розглядали діловий етикет державного службовця, а потім перейшли до розгляду культури професійного спілкування державних службовців.

Одним із найбільш ефективних засобів актуалізації та розвитку лідерських якостей є соціально-психологічний тренінг. Тому наступний тренінг був присвячений саме феномену лідерства в сучасних організаціях, який провела ШВІНДІНА Ганна Олександрівна – доцент кафедри управління Сумського державного університету, кандидат економічних наук.

Стилістична диференціація української мови,основні вимоги до офіційно-ділового стилю, основні вимоги Інструкції з діловодства, терміни та порядок виконання контрольних документів, європейська та євроатлантична інтеграція, актуальні аспекти Закону України «Про державну службу» ці та інші питання слухачі опрацьовували з викладачами Центру.

Формою поточного контролю знань слухачів було вхідне комп’ютерне тестування: на перевірку знання Конституції України, антикорупційного законодавства та спеціального законодавства.Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Професійна програма підвищення кваліфікації{related-news}Професійна програма підвищення кваліфікації!
Професійна програма підвищення кваліфікації.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}