ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИНЕлектронна система закупівель. Правові та економічні засади здійснення закупівель товарів


Категория: ---       Дата: 26-01-2018, 08:23      

Електронна система закупівель. Правові та економічні засади здійснення закупівель товарів

24 та 25 січня у Сумському центрі післядипломної освіти було проведено спеціалізований короткостроковий навчальний курс «Електронна система закупівель. Правові та економічні засади здійснення закупівель товарів».

Участь у семінарі взяли державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, уповноважені з питань організації та здійснення закупівель товарів, робіт і послуг.

До уваги учасників семінару були доведені правові та економічні засади здійснення публічних закупівель. Звернено увагу на окремі аспекти використання бюджетних коштів у сфері публічних закупівель в системі ProZorro та функціонування тендерного комітету або уповноваженої особи (осіб) з питань організації та здійснення закупівель товарів, робіт і послуг.

У свою чергу, слухачі мали можливість поставити цікаві для них питання, що виникають під час практичної діяльності, і отримати відповіді від компетентних і досвідчених фахівців:

  • ЮЖАКОВА Дениса Євгеновича – начальника відділу внутрішнього аудиту Сумської облдержадміністрації;
  • ДЕРЕВИЦЬКОЇ Ольги Євгенівні – спеціаліста сектору з питань моніторингу відкритості використання публічних коштів управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської облдержадміністрації;
  • ВИННИЧЕНКО Наталії Володимирівни – доцента кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» СумДУ, кандидат економічних наук.

Електронна система закупівель. Правові та економічні засади здійснення закупівель товарів Електронна система закупівель. Правові та економічні засади здійснення закупівель товарів


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Електронна система закупівель. Правові та економічні засади здійснення закупівель товарів{related-news}Електронна система закупівель. Правові та економічні засади здійснення закупівель товарів!
Електронна система закупівель. Правові та економічні засади здійснення закупівель товарів.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}