ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИНВізит Голови Національного агентства України з питань державної служби


Категория: ---       Дата: 23-11-2017, 14:24      

Візит Голови Національного агентства України з питань державної служби Візит Голови Національного агентства України з питань державної служби

22 листопада 2017 року Голова Національного агентства України з питань державної служби ВАЩЕНКО Костянтин Олександрович під час робочої поїздки до Сумської області зустрівся з керівництвом та колективом Сумського центру післядипломної освіти.

Метою означеного візиту стало практичне ознайомлення з діяльністю Центру в частині підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Сумської області.

В ході зустрічі директор Центру, ВАРУХА Світлана Миколаївна окреслила пріоритети діяльності Центру та шляхи їх реалізації, а також можливості закладу щодо надання освітніх послуг, потенціал використання інноваційних форм підвищення кваліфікації, сучасних інтернет-технологій, елементів дистанційної форми навчання.

Зустріч пройшла на високому організаційному рівні, на якій було представлено перспективи подальшої діяльності та розвитку Центру в період реалізації реформ у сфері державної служби та місцевого самоврядування.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Візит Голови Національного агентства України з питань державної служби{related-news}Візит Голови Національного агентства України з питань державної служби!
Візит Голови Національного агентства України з питань державної служби.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}