ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Грудень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИННормативно-правові та організаційні засади прийому та обслуговування громадян


Категория: ---       Дата: 19-09-2017, 14:42      

В умовах модернізації, функціонального оновлення пенсійної системи та з метою підвищення рівня знань головних спеціалістів відділів обслуговування громадян територіальних управлінь Пенсійного фонду в області та управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області 18-22 вересня у Сумському центрі післядипломної освіти проходить семінар на тему: «Нормативно-правові та організаційні засади прийому та обслуговування громадян».

Семінар відкрили ВАРУХА Світлана Миколаївна – директор Сумського центру післядипломної освіти та ДЕМЧЕНКО Наталія Іванівназаступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

Нормативно-правові та організаційні засади прийому та обслуговування громадян Нормативно-правові та організаційні засади прийому та обслуговування громадян

Програмою семінару передбачено чимало питань щодо організаційних аспектів роботи відділів обслуговування громадян управліннями Пенсійного фонду України в області, зокрема:

  • стаціонарне обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду;
  • організація виїзного прийому та надання послуг на віддалених робочих місцях;
  • порядок надання послуг в електронній формі, тощо.

Під час семінару жваво обговорювалося питання підтвердження періодів роботи, які зараховуються до трудового стажу для призначення пенсій на пільгових умовах або вислугу років для окремих категорій працівників у разі ліквідації підприємства.

А проведення практичних занять, тестових завдань та консультацій не лише перевірять рівень підготовки фахівців, а й дадуть можливість виробити додаткові вміння для покращення якості обслуговування громадян.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Нормативно-правові та організаційні засади прийому та обслуговування громадян{related-news}Нормативно-правові та організаційні засади прийому та обслуговування громадян!
Нормативно-правові та організаційні засади прийому та обслуговування громадян.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}