ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Грудень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИНСучасні технології управління людськими ресурсами на державній службі


Категория: ---       Дата: 7-09-2017, 11:34      

У Центрі продовжується тематичний постійно діючий семінар для керівників, спеціалістів служб з управління персоналом структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій «Сучасні технології управління людськими ресурсами на державній службі».

06 вересня зі слухачами працювали працівники відділу з управління персоналом апарату Сумської обласної державної адміністрації: МАКУХА Олександр Сергійович – начальник відділу та БЄЛЯЄВ Андрій Олександрович – заступник начальника відділу.

Сучасні технології управління людськими ресурсами на державній службі

Слухачі семінару підвищили кваліфікацію з питань застосування трудового законодавства в органах державної влади, проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» та планування роботи служб управління персоналом.

Також зі слухачами проведено тренінги «Ефективне лідерство» та «Тайм-менеджмент в управлінській діяльності», які спрямовані на розвиток особистісних, професійних та громадянських компетентностей державних службовців.

З метою ефективного засвоєння знань для слухачів семінару відділом з управління персоналом апарату облдержадміністрації та Центром розроблено методичні рекомендації щодо проведення конкурсу на зайняття посад державної служби категорій «Б» і «В» у місцевих державних адміністраціях.

Сучасні технології управління людськими ресурсами на державній службі Сучасні технології управління людськими ресурсами на державній службі
Сучасні технології управління людськими ресурсами на державній службі


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Сучасні технології управління людськими ресурсами на державній службі{related-news}Сучасні технології управління людськими ресурсами на державній службі!
Сучасні технології управління людськими ресурсами на державній службі.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}