ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИНОрганізація внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів


Категория: ---       Дата: 12-05-2017, 10:36      

Організація внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів

11.05.2017 року у Центрі проходило навчання для керівників, спеціалістів, які відповідають за організацію внутрішнього контролю в структурних підрозділах Сумської обласної державної адміністрації за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Організація внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів».

Навчання проводили працівники відділу внутрішнього аудиту та юридичного відділу Сумської облдержадміністрації, Управління Держпраці у Сумській області, Міжрегіонального управління Нацдержслужби України у Харківській та Сумській областях.

В рамках навчання слухачі ознайомилися з питаннями щодо впровадження системи внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту, типовими недоліками в організації внутрішнього контролю у бюджетній сфері, порядку передачі матеріальних цінностей на баланс та оренду. Розглянули зміни у трудовому законодавстві щодо оплати праці з 2017 року, опрацювали питання запобігання та врегулювання конфлікту інтересів на публічній службі. Спільно обговорили труднощі, які виникають у ході проведення перевірок.

Методичним та організаційним забезпеченням проведення семінару займався керівник групи – начальник навчально-методичного відділу Сумського центру післядипломної освіти – ГУЧЕНКО Ольга Вадимівна.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Організація внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів{related-news}Організація внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів!
Організація внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}