ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИННавчання за програмою постійно діючого семінару «Ефективна управлінська діяльність та управлінські технології в органах влади»


Категория: ---       Дата: 22-02-2017, 12:48      

Навчання за програмою постійно діючого семінару «Ефективна управлінська діяльність та управлінські технології в органах влади»21 лютого 2017 року продовжив свою роботу постійно діючий семінар «Ефективна управлінська діяльність та управлінські технології в органах влади» для державних службовців апарату Сумської обласної державної адміністрації.

Тематичну зустріч «Актуальні питання, що виникають у суб’єктів декларування під час подання декларацій» провів МАКУХА Олександр Сергійович – начальник відділу з управління персоналом апарату Сумської обласної державної адміністрації, магістр державного управління.

Методичним та організаційним забезпеченням проведення семінару займається керівник групи – методист навчального відділу Сумського центру післядипломної освіти – КУЧМЕНКО Юлія Володимирівна.

 


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Навчання за програмою постійно діючого семінару «Ефективна управлінська діяльність та управлінські технології в органах влади»{related-news}Навчання за програмою постійно діючого семінару «Ефективна управлінська діяльність та управлінські технології в органах влади»!
Навчання за програмою постійно діючого семінару «Ефективна управлінська діяльність та управлінські технології в органах влади».


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}