ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИННавчання за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Новітні аспекти реалізації державної молодіжної політики у сфері фізичної культури та спорту, оздоровлення та відпочинку дітей»


Категория: ---       Дата: 9-02-2017, 10:15      

8 лютого 2017 року проходило навчання керівників, спеціалістів структурних підрозділів з питань молоді та спорту районних державних адміністрацій, міських рад за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Новітні аспекти реалізації державної молодіжної політики у сфері фізичної культури та спорту, оздоровлення та відпочинку дітей».

Семінар відкрили ЛАНТУШЕНКО Дмитро Сергійович - начальник управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації та ЧЕЧІЛЬ Оксана Сергіївна – заступник директора Сумського центру післядипломної освіти, магістр державного управління.

Лекцію «Національно–патріотичне виховання дітей та молоді. Стратегія національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» прочитав МИРОШНИЧЕНКО Геннадій Миколайович – заступник директора КУ СОР «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання».

Навчання за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Новітні аспекти реалізації державної молодіжної політики у сфері фізичної культури та спорту, оздоровлення та відпочинку дітей»ЛАНТУШЕНКО Дмитро Сергійович - начальник управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, провів тематичну зустріч «Механізми державного управління фізичною культурою та спортом в Україні»

Тематичну зустріч «Молодіжна політика: можливості та реалії їх впровадження на місцевому рівні» провела РЕЗНІЧЕНКО Ольга Борисівна - заступник начальника управління – начальник відділу у справах молоді управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

ФЕДОРОВА Ірина Олексіївна - головний спеціаліст відділу у справах молоді управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, розповідала про оздоровчо-відпочинкову кампанію 2017 року.

Практичне заняття «Проектонаписання. Проектний менеджмент» провела СИВОВОЛ Анна Анатоліївна - головний спеціаліст відділу у справах молоді управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

Семінар завершив свою роботу врученням сертифікатів.

Методичним та організаційним забезпеченням проведення семінару займався керівник групи – методист навчального відділу Сумського центру післядипломної освіти – КУЧМЕНКО Юлія Володимирівна.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Навчання за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Новітні аспекти реалізації державної молодіжної політики у сфері фізичної культури та спорту, оздоровлення та відпочинку дітей»{related-news}Навчання за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Новітні аспекти реалізації державної молодіжної політики у сфері фізичної культури та спорту, оздоровлення та відпочинку дітей»!
Навчання за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Новітні аспекти реалізації державної молодіжної політики у сфері фізичної культури та спорту, оздоровлення та відпочинку дітей».


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ПОПУЛЯРНІ СТАТТІ
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}