ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Грудень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИННавчання за програмою тематичного короткострокового семінару “Запобігання і протидія корупції в контексті правотворчих процесів в Україні”


Категория: ---       Дата: 8-12-2016, 13:47      

В Сумському центрі післядипломної освіти 06 грудня 2016 року проходило навчання державних службовців Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Сумській області за програмою тематичного короткострокового семінару “Запобігання і протидія корупції в контексті правотворчих процесів в Україні ”.

Семінар відкрила ВАРУХА Світлана Миколаївна – директор Сумського центру післядипломної освіти, магістр державного управління.

Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару “Запобігання і протидія корупції в контексті правотворчих процесів в Україні”Тематичну зустріч «Міжнародний аспект протидії корупції» провів ГАВРИЛЮК Максим Петрович – заступник начальника міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Харківській та Сумській областях, магістр державного управління.

Лекцію-бесіду «Соціальна психологія запобігання корупційним правопорушенням в органах виконавчої влади. Формування позитивного іміджу державного службовця» провела УЛУНОВА Ганна Євгенівна – доцент кафедри психології Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, кандидат психологічних наук.

Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару “Запобігання і протидія корупції в контексті правотворчих процесів в Україні”МАЛЬЦЕВ Дмитро Сергійович - голова місцевого осередку МГО «Міжнародний комітет сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» у Сумській області, звернув увагу слухачів на роль громадськості у заходах щодо запобігання та протидії корупції.

Семінар завершив свою роботу врученням сертифікатів.

Методичним та організаційним забезпеченням проведення семінару займався керівник групи – начальник навчально-методичного відділу Сумського центру післядипломної освіти – ГУЧЕНКО Ольга Вадимівна


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару “Запобігання і протидія корупції в контексті правотворчих процесів в Україні”{related-news}Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару “Запобігання і протидія корупції в контексті правотворчих процесів в Україні”!
Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару “Запобігання і протидія корупції в контексті правотворчих процесів в Україні”.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}