ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Грудень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИНПостійно діючий семінар «Правовий статус та повноваження місцевих рад»


Категория: ---       Дата: 3-11-2016, 11:21      

Постійно діючий семінар «Правовий статус та повноваження місцевих рад»02 листопада центром разом із Сумською обласною радою було проведено постійно діючий семінар «Правовий статус та повноваження місцевих рад» для депутатів обласної ради. На семінарі обговорювали питання формування державного та місцевих бюджетів на 2017 рік. Було розглянуто їхні основні характеристики й можливості участі у бюджетному плануванні депутатів місцевих рад.

В обговоренні взяли участь керівництво обласної ради та депутати, експерти, а також керівники районних рад.

Постійно діючий семінар «Правовий статус та повноваження місцевих рад»Голова Сумської обласної ради зазначив, що під час виборів населення делегує повноваження своїм депутатам, у тому числі й щодо контролю бюджетних коштів. Безсумнівно, що ці гроші повинні використовуватися в інтересах громадян, іти на найбільш затребувані цілі та проекти, на розвиток комунального майна.

На семінар був запрошений експерт ГО «Бюро аналізу політики» Віктор Бобиренко, який ознайомив присутніх з критеріями для фінансування програм та об’єктів, а також механізмом упливу депутатів місцевих рад на бюджетний процес і можливостями участі в ньому громадян.

Методичним та організаційним забезпеченням проведення семінару займався керівник групи – начальник навчального відділу Сумського центру післядипломної освіти Іваненко Валерій Юрійович.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Постійно діючий семінар «Правовий статус та повноваження місцевих рад»{related-news}Постійно діючий семінар «Правовий статус та повноваження місцевих рад»!
Постійно діючий семінар «Правовий статус та повноваження місцевих рад».


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}