ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Грудень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИННавчання за програмою тематичного короткострокового семінару


Категория: ---       Дата: 15-09-2016, 11:26      

В Сумському центрі післядипломної освіти з 13 до 15 вересня 2016 року проходить навчання головних державних соціальних інспекторів (державних соціальних інспекторів) структурних підрозділів з питань Навчання за програмою тематичного короткострокового семінарусоціального захисту населення районних державних адміністрацій, міських рад за програмою тематичного короткострокового семінару “Забезпечення дотримання законодавства під час надання усіх видів соціальної допомоги та житлових субсидій. Контроль за цільовим використанням коштів”.

Семінар відкрила ВАРУХА Світлана Миколаївна - директор Сумського центру післядипломної освіти, магістр державного управління.

Навчання за програмою тематичного короткострокового семінаруЛекцію «Стратегічні напрямки здійснення соціальної політики в Україні» прочитала МУСІЯКА Людмила Петрівна – заступник директора Департаменту - начальник управління з питань соціальних виплат та соціального обслуговування населення Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації, магістр державного управління.

Тематичну зустріч «Відповідальність за вчинення корупційних дій» провели ГАВРИЛЮК Максим Петрович – заступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Харківській та Сумській областях, магістр державного управління та МАРТИНЕНКО Євген Олександрович – старший оперуповноважений відділу протидії хабарництву та організованим формам злочинності у сфері економіки управління захисту економіки в Сумській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Навчання за програмою тематичного короткострокового семінаруСКРИННИК Тетяна Володимирівна – провідний спеціаліст відділу соціальних гарантій та загальнообов’язкового державного страхування Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації, прочитала лекцію «Пенсійне забезпечення громадян. Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам. Надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам. Надання допомоги та компенсацій по догляду за інвалідами, хворими, престарілими».

На контроль за цільовим використанням коштів,передбачених для надання усих видів державної допомоги та житлових субсидій звернула увагу СОБОЛЄВА Валентина Василівна – начальник відділу соціальних гарантій та загальнообов’язкового державного страхування Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.

Програмою семінару заплановано 15.09.2016 року проведення виїзного практичного заняття на базі Шосткинського міського та районного управлінь праці та соціального захисту населення (за окремим планом).

Методичним та організаційним забезпеченням проведення семінару займається керівник групи – методист навчально-методичного відділу Сумського центру післядипломної освіти  БУРЯТОВА Діана Борисівна.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару{related-news}Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару!
Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}