ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИНЛітня школа на тему «Підвищення ефективності діяльності центрів підвищення кваліфікації державних службовців у контексті реформи державного управління»


Категория: ---       Дата: 13-07-2016, 11:37      

Директор Сумського центру післядипломної освіти ВАРУХА Світлана Миколаївна з 11 до 15 липня 2016 року бере участь у роботі Літньої школи на тему «Підвищення ефективності діяльності центрів підвищення кваліфікації державних службовців у контексті реформи державного управління» з ініціативи Фонду Ганса Зайделя і Національної академії державного управління при Президентові України у смт Затока Одеської області.

Літня школа на тему «Підвищення ефективності діяльності центрів підвищення кваліфікації державних службовців у контексті реформи державного управління»Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин ВАЩЕНКО виступив з доповіддю «Закон про державну службу та підзаконні акти, які регулюють діяльність закладів системи підвищення кваліфікації».

Керівники регіональних центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій обмінюються досвідом з питань щодо визначення ефективності органів влади та державних службовців; методів оцінювання діяльності державних органів та практики їх використання у деяких країнах; організаційно-професійного статусу центрів підвищення кваліфікації та шляхів їх розвитку.

Програмою Літньої школи передбачено також виїзне заняття з вивчення досвіду Білгород-Дністровської районної ради щодо роботи з кадрами та громадськими організаціями.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Літня школа на тему «Підвищення ефективності діяльності центрів підвищення кваліфікації державних службовців у контексті реформи державного управління»{related-news}Літня школа на тему «Підвищення ефективності діяльності центрів підвищення кваліфікації державних службовців у контексті реформи державного управління»!
Літня школа на тему «Підвищення ефективності діяльності центрів підвищення кваліфікації державних службовців у контексті реформи державного управління».


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}