ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Травень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИННавчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Сучасний стан та перспективи розвитку сільського зеленого туризму в Сумській області»


Категория: ---       Дата: 16-06-2016, 09:53      

Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Сучасний стан та перспективи розвитку сільського зеленого туризму в Сумській області»В Сумському центрі післядипломної освіти з 14 до 15 червня 2016 року проходили навчання голів сільських, селищних рад області за програмою тематичного короткострокового семінару «Сучасний стан та перспективи розвитку сільського зеленого туризму в Сумській області».

Семінар відкрила ЧЕЧІЛЬ Оксана Сергіївна – заступник директора Сумського центру післядипломної освіти, магістр державного управління.

Тематичну зустріч «Сумщина туристична: стан і перспективи розвитку» провела ІГНАТЧЕНКО Антоніна Миколаївна –  т.в.о. начальника управління культури і туризму Сумської облдержадміністрації.

Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Сучасний стан та перспективи розвитку сільського зеленого туризму в Сумській області»Програмою семінару заплановано та проведено «круглий стіл» «Загальна характеристика стану розвитку зеленого туризму в Сумській області» за участі ІГНАТЧЕНКО Антоніни Миколаївни – т.в.о. начальника управління культури і туризму Сумської облдержадміністрації, ЗІМІНА Дмитра Анатолійовича – голови Сумського обласного відділення Спілки сприяння розвитку сільського туризму в Україні та КУЦЕНКО Наталії Володимирівни – заступника начальника відділу працевлаштування Сумського обласного центру зайнятості.

КОРШАК Тетяна Миколаївна, головний спеціаліст управління культури і туризму Сумської облдержадміністрації, провела тематичну зустріч «Існування закладів культури як об’єктів інфраструктури в об’єднаних громадах».

Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Сучасний стан та перспективи розвитку сільського зеленого туризму в Сумській області»15 червня 2016 року проведено виїзне практичне заняття на базі туристичного кластеру «Посулля» ( Недригайлівський та Роменський райони).

Семінар завершив свою роботу врученням сертифікатів.

Методичним та організаційним забезпеченням проведення семінару займався керівник групи – методист навчально-методичного відділу Сумського центру післядипломної освіти  БУРЯТОВА Діана Борисівна.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Сучасний стан та перспективи розвитку сільського зеленого туризму в Сумській області»{related-news}Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Сучасний стан та перспективи розвитку сільського зеленого туризму в Сумській області»!
Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Сучасний стан та перспективи розвитку сільського зеленого туризму в Сумській області».


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}