ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИННавчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Організація правової роботи в органах Пенсійного фонду України та напрямки її удосконалення»


Категория: ---       Дата: 18-05-2016, 16:25      

Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Організація правової роботи в органах Пенсійного фонду України та напрямки її удосконалення»В Сумському центрі післядипломної освіти з 16 до 19 травня 2016 року проходить навчання головних спеціалістів - юрисконсультів  управлінь Пенсійного фонду України в районах, містах та районах у м. Сумах за програмою тематичного короткострокового семінару «Організація правової роботи в органах Пенсійного фонду України та напрямки її удосконалення».

Семінар відкрили ВАРУХА Світлана Миколаївна – директор Сумського центру післядипломної освіти, магістр державного управління та ЗЛЕНКО Тетяна Володимирівна – начальник головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Організація правової роботи в органах Пенсійного фонду України та напрямки її удосконалення»Лекцію-консультацію «Пенсійні виплати в солідарній системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування» провела КУЗНЕЦОВА Тетяна Григорівна – начальник управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

Про організацію реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти в органах Фонду розповідав ЗУБКО Микола Олексійович – начальник відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Сумській області.

Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Організація правової роботи в органах Пенсійного фонду України та напрямки її удосконалення»Питання актуальних аспектів подолання корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування розкривав ГАВРИЛЮК Максим Петровичзаступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Харківській та Сумській областях, магістр державного управління.

Лекція «Правові позиції Верховного Суду України у справах, до яких стороною (третьою особою) залучено органи Пенсійного фонду України. Правове регулювання державної служби, законодавчі новели» прочитала ШУЛЬГА Олена Олександрівна – начальник юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

ПІДКУЙКО Ганна Андріївна – головний спеціаліст – юрисконсульт відділу організації правової роботи юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області, магістр права, прочитала лекцію «Пенсії за віком на пільгових умовах. Підтвердження періодів роботи, що зараховуються до трудового стажу для призначення пенсій на пільгових умовах або вислугу років у разі ліквідації підприємства, установи та організації без визначення правонаступника».

Лекцію-бесіду «Кошти Пенсійного фонду України та напрями використання згідно із Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»» провела ЛИСЕНКО Людмила Григорівна – начальник бюджетно-фінансового управління головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

Тренінг з питань розв’язання змодельованих практичних ситуацій провела ШУЛЬГА Олена Олександрівна – начальник юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

Семінар завершив свою роботу врученням сертифікатів.

Методичним та організаційним забезпеченням проведення семінару займався керівник групи – методист навчально-організаційного відділу Сумського центру післядипломної освіти, магістр з адміністративного менеджменту  КУЧМЕНКО Юлія Володимирівна. 


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Організація правової роботи в органах Пенсійного фонду України та напрямки її удосконалення»{related-news}Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Організація правової роботи в органах Пенсійного фонду України та напрямки її удосконалення»!
Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Організація правової роботи в органах Пенсійного фонду України та напрямки її удосконалення».


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}