ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИННавчання за програмою тематичного короткострокового семінару


Категория: ---       Дата: 21-04-2016, 09:59      

З 20 до 21 квітня 2016 року в Сумському центрі післядипломної освіти проходить навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, відповідальних за інформаційну діяльність та консультації з громадськістю в райдержадміністраціях, міських радах за програмою тематичного короткострокового семінару«Удосконалення діалогу органів влади і громадськості на регіональному рівні».

Семінар відкрила ЧЕЧІЛЬ Оксана Сергіївна – в.о. директора Сумського центру післядипломної освіти, магістр державного управління.

Навчання за програмою тематичного короткострокового семінаруТематичну зустріч «Державна інформаційна політика та розвиток громадянського суспільства: цілі та завдання» провів НАД’ЯРНИЙ Сергій Володимирович - начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації, магістр державного управління.

Бесіду «Робота громадських рад  при місцевих органах виконавчої влади на сучасному етапі суспільного розвитку» провела ЧКАНА Любов В’ячеславівна – начальник відділу внутрішньої політики управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації.

Навчання за програмою тематичного короткострокового семінаруХАРЧЕНКО Володимир Іванович – заступник начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації, магістр державного управління, розкривав питання реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на 2016-2020 роки на регіональному рівні.

Практичне заняття «Основні аспекти функціонування офіційних сайтів РДА» проведуть МОЗГОВА Ірина Володимирівна - заступник начальника управління-начальник відділу з питань комунікативної політики управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації, магістр державного управління та ВОЛКОВА Аліна Володимирівна - головний спеціаліст відділу з питань комунікативної політики управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації.

Навчання за програмою тематичного короткострокового семінаруКОВШИК Олена Вікторівна - завідувач сектору забезпечення доступу до публічної інформації управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації, звернула увагу слухачів на порядок оприлюднення на офіційних сайтах РДА публічної інформації.

Бесіду «Реформа комунальної преси. Дорожня карта та першочергові кроки» проведе МОЗГОВА Ірина Володимирівна - заступник начальника управління-начальник відділу з питань комунікативної політики управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації, магістр державного управління.

Семінар завершить свою роботу врученням сертифікатів.

Методичним та організаційним забезпеченням проведення семінару займався керівник групи – начальник навчально-методичного відділу Сумського центру післядипломної освіти – ГУЧЕНКО Ольга Вадимівна.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару{related-news}Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару!
Навчання за програмою тематичного короткострокового семінару.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}