ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИНДержавна політика у сфері енергозбереження та енергоефективності


Категория: ---       Дата: 13-04-2016, 13:14      

З 11 до 12 квітня 2016 року проходить навчання  керівників, спеціалістів структурних підрозділів з питань житлово-комунального господарства районних державних адміністрацій, міських рад за програмою тематичного короткострокового семінару «Державна політика у сфері енергозбереження та енергоефективності».

Семінар відкрила ЧЕЧІЛЬ Оксана Сергіївна – заступник директора Сумського центру післядипломної освіти, магістр державного управління

Державна політика у сфері енергозбереження та енергоефективностіТематичну зустріч «Основні напрями  державної політики у сфері енергозбереження» провів ЯНІШЕВСЬКИЙ Юрій Вікторович – заступник начальника управління - начальник відділу енергозбереження, реформування та комунального господарства управління житлово-комунального господарства Сумської обласної державної адміністрації.

Лекцію «Енергозбереження в системах енергозабезпечення будівель. Енергозбереження в теплових, водопровідних та електричних мережах житлово-комунальних мережах» прочитав СОТНИК Микола Іванович – доцент кафедри прикладної гідроаеромеханіки СумДУ, доктор технічних наук.Державна політика у сфері енергозбереження та енергоефективності

РАДЧЕНКО Олег Володимирович – начальник філії Сумського обласного управління АТ «Ощадбанк», кандидат економічних наук, звернув увагу слухачів на Виконання державної програми з енергозбереження та Кредитування населення, ОСББ та ЖКГ.

Практичне заняття «Інноваційна складова в енергоефективності на прикладі проекту МРГ» провела ХАРЧЕНКО Тамара Іванівна – координатор Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Сумській області.

ЛАЗНЕНКО Дмитро Олексійович – доцент кафедри прикладної екології Сумського державного університету, кандидат технічних наук, провів практичне заняття «Фінансово-економічна оцінка заходів з енергоефективності та поновлювальних джерел енергії. Екологічні аспекти заходів з енергоефективності та поновлювальних джерел енергії».

Методичним та організаційним забезпеченням проведення семінару займався керівник групи – методист навчально-організаційного відділу Сумського центру післядипломної освіти – САХНО Віталій Васильович.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Державна політика у сфері енергозбереження та енергоефективності{related-news}Державна політика у сфері енергозбереження та енергоефективності!
Державна політика у сфері енергозбереження та енергоефективності.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}