ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Листопад 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИНЗбереження сімейного середовища для дитини та запобігання вилученню дитини з сім'ї


Категория: ---       Дата: 31-03-2016, 08:50      

З 29 до 30 березня 2016 року проходило навчання начальників служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міських рад за програмою тематичного короткострокового семінару «Збереження сімейного середовища для дитини та запобігання вилученню дитини з сім'ї».

Семінар відкрила ВАРУХА Світлана Миколаївна – директор Сумського центру післядипломної освіти, магістр державного управління. Збереження сімейного середовища для дитини та запобігання вилученню дитини з сім'їВступне слово мала КУПРЕЙЧИК Ірина Валеріївна - заступник голови Сумської обласної державної адміністрації.

Лекцію «Порядок реєстрації та оформлення соціальної допомоги внутрішньо переміщеним особам, в т.ч. дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського  піклування» прочитала МУСІЯКА Людмила Петрівна – заступник директора Департаменту - начальник управління з питань соціальних виплат та соціального обслуговування населення Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації, магістр державного управління

Тематична зустріч «Захист прав дітей, які перебувають у конфлікті з законом» провів ГРИЧКОВСЬКИЙ Микола Федорович - начальник сектору кримінально-виконачої інспекції управління Держаної пенітенціарної служби України в Сумській області

Збереження сімейного середовища для дитини та запобігання вилученню дитини з сім'їПРУДІУС Лариса Іванівна – директор Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області звернула увагу слухачів на соціально-психологічну реабілітацію дітей, які залишились без піклування батьків.

Питання взаємодії органів опіки і піклування з органами ДМС в питаннях захисту прав дітей, в т.ч. внутрішньо переміщених розкривала СТАРЦЕВА Людмила Геннадіївна – начальник відділу з питань громадян, реєстрації та роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України управління ДМС у Сумській області

Про отримання електронних ключів доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно розповідала РУДЕЦЬКА Валентина Іванівна – завідувач сектором реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Сумській області Управління (Центру) сертифікації ключів ІДДДФС.

Лекцію-консультацію «Захист прав дітей-сиріт, переселених із зони тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення антитерористичної операції (процедура обліку та реєстрації дітей з числа ВПО). Роль неурядових організацій у реалізації державної політики у сфері соціально-правової захищеності дітей» провела ТЮТЮННИК Віра Василівна – заступник начальника служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації.

Методичним та організаційним забезпеченням проведення семінару займався керівник групи – методист відділу технічних засобів навчання Сумського центру післядипломної освіти – КУЧМЕНКО Юлія Володимирівна.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Збереження сімейного середовища для дитини та запобігання вилученню дитини з сім'ї{related-news}Збереження сімейного середовища для дитини та запобігання вилученню дитини з сім'ї!
Збереження сімейного середовища для дитини та запобігання вилученню дитини з сім'ї.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}