ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Листопад 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИНРеформа з децентралізації влади в Україні. Можливості та виклики для територіальних громад


Категория: ---       Дата: 22-03-2016, 11:19      

17-18 березня 2016 року на базі Сумського центру післядипломної освіти проведено семінар на тему «Реформа з децентралізації влади в Україні. Можливості та виклики для територіальних громад». Організаторами виступили: Сумська обласна рада, Представництво Фонду ім. Фрідріха ЕБЕРТА в Україні та Сумський державний університет.

Реформа з децентралізації влади в Україні. Можливості та виклики для територіальних громадУ роботі семінару взяли участь депутати місцевих рад (обласної, міських, районних); сільські та селищні голови Сумської області, представники Сумського державного університету.

Програма семінару містила як теоретичну, так і практичну частини. Зокрема учасники ознайомилися з основними засадами Законів України «Про добровільне об’єднання громад», «Про співробітництво територіальних громад». Займалися питаннями визначення загальних напрямів реформи місцевого самоврядування, перерозподілу повноважень між різними рівнями місцевої влади та питаннями фінансової децентралізації. Слухачі Реформа з децентралізації влади в Україні. Можливості та виклики для територіальних громадвивчали відповідні тренінгові вправи, працювали в групах із розробки проектів для подачі на конкурсний відбір Державного Фонду Реконструкції та Розвитку.

За допомогою тренерів: Олександра ІВАНІНИ та Юлії МАЛЬКО – представники місцевого самоврядування Сумщини змогли отримати фахову консультаційну допомогу щодо вирішення практичних питань із співробітництва, об’єднання громад та забезпечення їх сталого розвитку.

Фото семінаруЕсли вам понравилась эта новость, не пропустите:

Реформа з децентралізації влади в Україні. Можливості та виклики для територіальних громад{related-news}Реформа з децентралізації влади в Україні. Можливості та виклики для територіальних громад!
Реформа з децентралізації влади в Україні. Можливості та виклики для територіальних громад.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}