ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Травень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИННавчання за професійною програмою державних службовців V - VII категорій посад


Категория: ---       Дата: 21-01-2016, 14:59      

18 січня 2016 року в Сумському центрі післядипломної освіти розпочався І етап навчання державних службовців, уперше прийнятих на державну службу в апарат та структурні підрозділи Сумської обласної державної адміністрації, за професійною програмою підвищення кваліфікації державних службовців V - VII категорій посад, яку розроблено центром наприкінці 2015 року відповідно до вимог нормативно-правових актів України, що регламентують питання державної служби, організації та функціонування системи підвищення кваліфікації державних службовців, положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС в частині, що стосується реформування органів державної влади.

Навчання за професійною програмою державних службовців V - VII категорій посадПринципово по-новому побудовано зміст програми - на засадах компетентнісного, гуманістичного, особистісного та практико-орієнтованого підходів, що сприяє здобуттю слухачами нових спеціальних знань і вмінь, поведінки, особистих якостей, мотивації досягнення якісних результатів роботи.

Зокрема, навчання передбачає розвиток професійної компетентності державних службовців та засвоєння знань про модернізацію державного управління в Україні, вироблення умінь та навичок щодо ефективного виконання завдань та посадових обов’язків, необхідних для професійного розвитку та забезпечення реалізації на регіональному рівні політичних, економічних та соціальних реформ, спрямованих на перетворення України в сучасну європейську країну.

Навчання за професійною програмою державних службовців V - VII категорій посадЗі слухачами на І етапі працюють провідні спеціалісти і науковці області: ЛУЦЕНКО Світлана Миколаївна – доцент кафедри державного управління та педагогічного менеджменту Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат наук з державного управління, ГАВРИЛЮК Максим Петрович – заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби України у Харківській та Сумській областях, магістр державного управління, СЕМЕНОВ Володимир Миколайович – заступник декана юридичного факультету з навчальної роботи, доцент кафедри права СумДУ, кандидат наук з державного управління, Навчання за професійною програмою державних службовців V - VII категорій посадІЛЛЯШЕНКО Алла Віталіївна – доцент кафедри права СумДУ, кандидат наук з державного управління, УЛУНОВА Ганна Євгенівна – доцент кафедри психології Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, кандидат психологічних наук.

Методичним та організаційним забезпеченням навчання займається керівник групи – методист навчально-організаційного відділу центру – САХНО Віталій Васильович.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Навчання за професійною програмою державних службовців V - VII категорій посад{related-news}Навчання за професійною програмою державних службовців V - VII категорій посад!
Навчання за професійною програмою державних службовців V - VII категорій посад.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}