ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Червень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИНСемінар для начальників служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад


Категория: ---       Дата: 24-05-2019, 13:52      

23-24 травня 2019 року в Сумському центрі післядипломної освіти проходило навчання начальників служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад за програмою тематичного короткострокового семінару «Забезпечення прав дітей в умовах реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Семінар відкрили ЧЕЧІЛЬ Оксана Сергіївна – заступник директора Сумського центру післядипломної освіти та КАЛІНОВСЬКИЙ Юрій Васильович – начальник служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації, магістри державного управління.

Семінар для начальників служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад Семінар для начальників служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад

Проблемні питання набуття громадянства України дітьми, у яких батьки або один з батьків є іноземцями висвітлила ОСЕЛЕДЕЦЬ Наталія Миколаївна – головний спеціаліст відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції Управління Державної міграційної служби України у Сумській області.  

Тематичну зустріч «Виконавчі листи. Стягнення аліментів з батьків, яких позбавлено батьківських прав» провела ГІРІЧ Наталія Вадимівна – начальник відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області.
Семінар для начальників служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад Семінар для начальників служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад

КАЛІНОВСЬКИЙ Юрій Васильович – начальник служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації, магістр державного управління зробив аналіз діяльності служб у справах дітей районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, міських, сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад по виконанню покладених завдань та функцій за підсумками І кварталу 2019 року.

До обговорення також буди представлені наступні теми: оформлення спадкових справ неповнолітніх: нове в законодавстві; стан реалізації Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей в області; соціально-правовий статус дітей у Сумському обласному спеціалізовану будинку дитини. Взаємодія зі службами у справах дітей тощо.

Семінар завершив свою роботу врученням сертифікатів про підвищення кваліфікації


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Семінар для начальників служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад{related-news}Семінар для начальників служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад!
Семінар для начальників служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}