ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Травень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИНПрофесійна програма


Категория: ---       Дата: 25-04-2019, 16:50      

З 22 до 25 квітня 20198 року в Сумському центрі післядипломної освіти проходив І етап навчання посадових осіб місцевого самоврядування, уперше прийнятих на службу в об’єднані територіальні громади за Професійною програмою підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад.

Семінар відкрила ВАРУХА Світлана Миколаївна - директор Сумського центру післядипломної освіти, магістр державного управління.

Професійна програма Професійна програма

Тематичну зустріч «Правове регулювання служби в органах місцевого самоврядування: актуальний стан та перспективи» провів ГАВРИЛЮК Максим Петрович заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби України у Харківській та Сумській областях, магістр державного управління.

Про сучасний стан та перспективи реформи децентралізації влади розповідав АГАДЖАНОВ-ГОНСАЛЕС Карен Хесусович – консультант з комунікацій Офісу реформ у Сумському регіональному відділенні Асоціації міст України, магістр з адміністративного менеджменту.

Програмою семінару заплановано та проведено тренінг «Управління змінами. Зміни та їх типи. Технології прийняття ефективних рішень» за участі ЛУЦЕНКО Світлани Миколаївни  -  доцента кафедри професійної освіти та менеджменту Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидата наук з державного управління та НІКОЛАЄНКО Світлани Петрівни – старшого викладача кафедри професійної освіти та менеджменту Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. 

Професійна програма Професійна програма

Також розкривалися наступні питання: психологія ефективного спілкування; розв’язання конфліктів у професійній діяльності; граматичні й лексико-фразеологічні норми офіційно-ділового стилю, їх дотримання в тексті документа; розвиток сільського зеленого туризму на регіональному рівні тощо.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Професійна програма{related-news}Професійна програма!
Професійна програма.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}