ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИННавчання завідувачів секторів, головних та провідних спеціалістів управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області


Категория: ---       Дата: 26-02-2019, 16:12      

З 25 до 26 лютого 2019 року проходило навчання завідувачів секторів, головних та провідних спеціалістів управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області за програмою тематичного короткострокового семінару «Основні напрямки організації та здійснення контрольно-перевірочної роботи».

Семінар відкрили ВАРУХА Світлана Миколаївна - директор Сумського центру післядипломної освіти, магістр державного управління та ЗЛЕНКО Тетяна Володимирівна - начальник головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

Навчання завідувачів секторів, головних та провідних спеціалістів управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Навчання завідувачів секторів, головних та провідних спеціалістів управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області

Про сучасний державний контроль та його необхідність з метою упередження необґрунтованих видатків з бюджету розповідав КАНІВЕЦЬ Юрій Олександрович - заступник начальника управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю-начальник відділу внутрішнього аудиту головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

САЙКО Людмила Юріївна - начальник відділу організації правової роботи головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області, провела тематичну зустріч «Правовий супровід в органах Пенсійного фонду. Актуальні аспекти законодавства  в органах Пенсійного фонду України».

Програмою семінару заплановано та проведено «круглий стіл» «Перспективні напрямки організації та здійснення контрольно-перевірочної роботи» за участі ГРИЦЮК Інни Олександрівни - начальника відділу організації контрольно-перевірочної роботи головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області та БЕЗВЕРХОЇ Катерини Олександрівни - головного спеціаліста відділу організації контрольно-перевірочної роботи головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

Семінар завершив свою роботу врученням сертифікатів.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Навчання завідувачів секторів, головних та провідних спеціалістів управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області{related-news}Навчання завідувачів секторів, головних та провідних спеціалістів управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області!
Навчання завідувачів секторів, головних та провідних спеціалістів управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}