ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИННавчання керівників, спеціалістів структурних підрозділів з питань молоді та спорту об’єднаних територіальних громад


Категория: ---       Дата: 15-02-2019, 08:52      

14 лютого 2019 року проходило навчання керівників, спеціалістів структурних підрозділів з питань молоді та спорту об’єднаних територіальних громад за програмою тематичного короткострокового семінару «Перспективи реалізації державної молодіжної політики, політики у сфері фізичної культури і спорту, оздоровлення та відпочинку дітей».

Семінар відкрили ВАРУХА Світлана Миколаївна - директор Сумського центру післядипломної освіти, магістр державного управління та РЕЗНІЧЕНКО Ольга Борисівна - заступник начальника управління – начальник відділу у справах молоді управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

Тематичну зустріч «Стратегічне планування розвитку молодіжної політики в громаді. Законодавчі особливості та змістовне наповнювання» провела КОВАЛЬ Алла Миколаївна - головний спеціаліст відділу у справах молоді управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

ФЕДОРОВА Ірина Олексіївна - головний спеціаліст відділу у справах молоді управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, звернула увагу слухачів на особливості та проблеми підбору та направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до відповідних закладів області та України.

РЕЗНІЧЕНКО Ольга Борисівна - заступник начальника управління – начальник відділу у справах молоді управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, провела тематичну зустріч «Досягнення і недоліки впровадження та розвитку в області системи національно-патріотичного виховання».

Про порядок організації і проведення офіційних спортивних змагань і навчально-тренувальних зборів та порядок матеріального забезпечення їх учасників розповідали ПОЖАРОВА Наталія Миколаївна - головний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

Навчання керівників, спеціалістів структурних підрозділів з питань молоді та спорту об’єднаних територіальних громад  Навчання керівників, спеціалістів структурних підрозділів з питань молоді та спорту об’єднаних територіальних громад

Підсумки навчання підвів КРАВЧЕНКО Олександр Миколайович – т.в.о. начальника управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації. Семінар завершив свою роботу врученням сертифікатів.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Навчання керівників, спеціалістів структурних підрозділів з питань молоді та спорту об’єднаних територіальних громад{related-news}Навчання керівників, спеціалістів структурних підрозділів з питань молоді та спорту об’єднаних територіальних громад!
Навчання керівників, спеціалістів структурних підрозділів з питань молоді та спорту об’єднаних територіальних громад.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}