ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИННавчання за Професійною програмою для державних службовців апарату та структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації


Категория: ---       Дата: 25-01-2019, 12:25      

З 21 січня до 01 лютого 2019 року в центрі проходить навчання за Професійною програмою для державних службовців апарату та структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації, які не підвищували кваліфікацію 3 роки (1-ша група І етап).

Навчання за Професійною програмою для державних службовців апарату та структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації Навчання за Професійною програмою для державних службовців апарату та структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації

Програмою навчання передбачено тематичні зустрічі, тренінги, лекції та практичні заняття, які проводили управлінці-практики із апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації, науковці вищих навчальних закладів регіону.

Запланований тренінг «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади. Ефективні методи прийняття управлінських рішень. Організація роботи з інформацією».

Навчання за Професійною програмою для державних службовців апарату та структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації Навчання за Професійною програмою для державних службовців апарату та структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації

Опрацьовуються питання європейської інтеграції, особливостей електронного декларування доходів державних службовців, електронна демократія та електронне урядування, відповідальності за порушення вимог антикорупційного законодавства; соціальної політики держави, тощо.

Знання законодавчої бази слухачів перевірялися комп’ютерним тестуванням.


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Навчання за Професійною програмою для державних службовців апарату та структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації{related-news}Навчання за Професійною програмою для державних службовців апарату та структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації!
Навчання за Професійною програмою для державних службовців апарату та структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}