ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Грудень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИННавчання за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу: «Документообіг та контроль як критерії оцінювання діяльності органів державного управління»


Категория: ---       Дата: 16-11-2018, 13:39      

15 листопада 2018 року в Сумському центрі післядипломної освіти проходило навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, відповідальних за ведення діловодства та здійснення контрольних функцій в районних державних адміністраціях, виконавчих комітетах міських рад за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу: «Документообіг та контроль як критерії оцінювання діяльності органів державного управління».

Навчання за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу: «Документообіг та контроль як критерії оцінювання діяльності органів державного управління» Навчання за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу: «Документообіг та контроль як критерії оцінювання діяльності органів державного управління»

Семінар відкрили ЧЕЧІЛЬ Оксана Сергіївна – в.о. директора Сумського центру післядипломної освіти, магістр державного управління, КОТЛЯР Ірина Юріївна – начальник  управління документального забезпечення апарату Сумської обласної державної адміністрації, магістр державного управління та НІКІТІНА Вікторія Анатоліївна – начальник відділу моніторингу та контролю апарату Сумської обласної державної адміністрації.

Ділову гру: «Діловодство та документообіг – важлива складова успішної реалізації публічного управління». Основні вимоги до документування управлінської діяльності. та до підготовки розпорядчої документації провела КОТЛЯР Ірина Юріївна – начальник  управління документального забезпечення апарату Сумської обласної державної адміністрації, магістр державного управління.

Навчання за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу: «Документообіг та контроль як критерії оцінювання діяльності органів державного управління» Навчання за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу: «Документообіг та контроль як критерії оцінювання діяльності органів державного управління»

Працівники відділу моніторингу та контролю апарату Сумської обласної державної адміністрації провели кейс-стаді: «Ефективний контроль – баланс та стійкість державного управління». Організація здійснення контрольних функцій відповідно до вимог чинного законодавства. Практичні аспекти роботи з питань організації контролю за виконанням завдань, визначених розпорядчими документами.

На семінарі також розглядалися проблемні питання, що виникають при роботі з документами у системі електронного документообігу FossDoc та правила роботи та умови зберігання документів з грифом «ДСК».

Семінар завершив свою роботу врученням сертифікатів.

Зразки документів та витяги з нормативно-правових актів з питань діяльності місцевих державних адміністрацій

Організація контролю за виконанням службових документів


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Навчання за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу: «Документообіг та контроль як критерії оцінювання діяльності органів державного управління»{related-news}Навчання за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу: «Документообіг та контроль як критерії оцінювання діяльності органів державного управління»!
Навчання за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу: «Документообіг та контроль як критерії оцінювання діяльності органів державного управління».


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}