ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
«    Листопад 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
КУРСИ ВАЛЮТ
???? ???????? ?????? ?? ??????
АРХІВ НОВИНПрофесійна програма ІІ етап


Категория: ---       Дата: 29-10-2018, 17:00      

З 22 до 24 жовтня проходив ІІ етап навчання за Професійною програмою для посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих комітетів та структурних підрозділів міських рад, які не підвищували кваліфікацію 3 роки.

Під час навчання слухачам було надано кваліфіковані консультації як науковцями, так і управлінцями-практиками, які необхідні для ефективного вирішення завдань професійної діяльності посадової особи.  В рамках даного навчання для слухачів було проведено тренінг «Навики стресостійкості – опанування емоцій», тематичну зустріч «Екологічний стан та вирішення екологічних проблем в області», «правові та процесуальні засади організації діяльності посадових осіб місцевого самоврядування», тощо.

Під час навчання були задіяні різні види навчальної роботи, що застосовуються для активізації навчально-пізнавальної діяльності слухачів: тематичні зустрічі, практичні заняття, лекції-консультації тощо.

Професійна програма  ІІ етап Професійна програма  ІІ етап

У процесі підвищення кваліфікації передбачено використання елементів дистанційного навчання. Так, було проведено вебінар на тему: «Політика європейської інтеграції як стратегічний вибір України. Основні напрямки євроатлантичної інтеграції України» та  on-line тестування на знання Конституції України, Закону України «Про запобігання корупції» та на знання спеціального законодавства.

По закінченню навчання слухачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації


Если вам понравилась эта новость, не пропустите:

Професійна програма ІІ етап{related-news}Професійна програма ІІ етап!
Професійна програма ІІ етап.


__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______
ОПИТУВАННЯ
Чи має для Вас практичне значення підвищення кваліфікації
Так
Ні
Частково
Не замислювався
?????? ????? ??????
?????? ????? ??????
??????? ???? ??????
?????? ????????????????
?????? ??????? ????
?????? ?i??? ????
????????? ???????? ???????? ??????
???????? ?????? ???????? ???????? ??? ??????????? ??????
{sape_links}